Креативна візитівка ОП «Маркетинг та digital-комунікації» (075 Маркетинг) в межах конкурсу «МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0»

Здобувачі 2 го курсу спеціальності 075 «Маркетинг» ОП «Маркетинг та digital-комунікації» Надія Пастух та Стас Шендерук створили креативну візитівку освітньої програми за умовами конкурсу «МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0» на тему: “Імпульс освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html
Дізнатися більше про  переваги навчання за Освітньою програмою «Маркетинг та digital-комунікації» можна 8 червня 2024 року,  в 11:00, в День відкритих дверей Одеського національного технологічного університету (Одеса, вул. Канатна 112), в секторі Факультету Менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування.
ОТРИМАЙ ІМПУЛЬС ДЛЯ ЗДОБУВАННЯ ДІЙСНО АКТУАЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Відео-запрошення на День відкритих дверей для абітурієнтів 075 “Маркетинг”

Відео-візитівка ОП “Маркетинг та digital-комунікації”