Практика

IMG-5137

Всім відомо, що студентське життя не обмежується одними лекціями. Щоб закріпити отримані знання, здобувачу вищої освіти необхідно отримати і практичний досвід роботи.

Кафедра Маркетингу, підприємництва і торгівлі заключила з підприємствами, установами та організаціями довгострокові угоди про співпрацю, в яких пeредбачається надання можливості проходження практик здобувачами вищої освіти.

У рамках укладeних угод між ОНТУ та базами для проведення практик випускова кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі здійснюватиме керівництво різними видами практик. Кeрівниками практики від кафедри є висококваліфіковані викладачі, а на базах практики – фахівці високої кваліфікації. Практика студентів передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до кваліфікаційного рівня «Бакалавр» або «Магістр».

Метою практичної підготовки є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них на базі одержаних в ОНТУ знань, професійних умінь та навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Студенти проходять практику у передових державних організаціях, комерційних структурах, таких як: ПрАТ «Одесавинпром», ТОВ «Сільпо-ФУД», ТОВ «Таврія-В», Одеська дирекція АТ «Укрпошта», рекламне агентство «VIZART», ФОП Аль-Ватар Ахмед Мохамед, агентство онлайн-реклами «4Limes», Туристична агенція «Подорожуй за мрією», ТОВ «Алмарисс», ТОВ «Гормолзавод», ТОВ «Кривоозерська ХСФ», ТОВ «Алколайн», ТОВ «Центр захисту, сприяння та розвитку торгівлі», ТОВ «АГРОТЕХ», ТОВ «Бюро подорожей «Сім’я» та інші. Що стосується перспективи працевлаштування близько 70% студентів старших курсів залишаються працювати в організаціях, де проходили стажування.

Також наші студенти мають можливість проходити міжнародну практику. Міжнародна практика – це знайомство з сучасними підприємствами і організаціями, отримання досвіду, який потім стане в нагоді для розвитку власного бізнесу, або дозволить влаштуватися на роботу на сучасне підприємство як в Україні так і за кордоном.

Так, наприклад, в 2020 році студенти магістри Струц Єлизавета та Фещук Людмила проходили практику в ФОП Струнін Ю.О. (агентство онлайн-реклами «4Limes»). В ході стажування вони займалися вивченням комплексних рішень, щодо просування бізнесу в Інтернеті.

Студентка Мальчева Асіят спеціальності Маркетинг в період літніх канікул проходила міжнародну практику в Німеччині на підприємстві «Saterplant GmbH», яке знаходитися на світовому ринку з 1975 року та отримала корисний досвід для себе як для майбутнього маркетолога, адже могла спостерігати як і сам менеджмент компанії, тобто організацію всього виробничого і збутового процесу, так і маркетинг, організацію рекламної діяльності та елементів реклами на підприємстві (детальніше).

Студентки Войчишенко Я., Генчу Є., Оніщенко О., Пікінер Н., Костенюк А. проходили практику в Німеччині на підприємстві «Pilzland». Вони побачили, як працюють заводи в іншій країні, мали змогу практикувати німецьку мову, тому що вона так легко давалась під час спілкування, пізнали культуру Німеччини, подорожували і побачили, яка це розвинена країна, котра йде в ногу з часом (детальніше).

БАЗИ ПРАКТИКИ

Шифр та назва спеціальності ОПП Курс Назва практики Договори
Договори про співробітництво
1. ННЦ ІВІВ ім. В.Є.Таїрова
2. УМАНСЬКИЙ НУ САДІВНИЦТВА
Індивідуальні договори
075 Маркетинг Маркетинг та діджитал-комунікації 1 Навчальна ПрАТ «Одесавинпром»
ТОВ «Сільпо-ФУД»
Центр маркетингу, реклами та профорієнтаційної діяльності ОНТУ
075 Маркетинг Маркетинг 2 (заочне
скор. 2 р.)

Комплексна
Денна та заочна ф.н.

ПрАТ «Одесавинпром»
ТОВ «Сільпо-ФУД»
ТОВ «Агросвіт ТД»
ПП «АГРОМАРКЕТ-ПЛЮС»
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
ТОВ «БОРОЛ ЛТД»
ТОВ «ГОРМОЛЗАВОД»
ТОВ «АЛКОЛАЙН»
ТОВ «ФТД-РІТЕЙЛ»
ТОВ «ГЛОБАЛ ОУШЕН ЛІНК»
ПРАТ «ОДЕСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД»
ФОП ТІЩЕНКО ОЛЕНА РОМАНІВНА (салон краси Tishe Nails)
075 Маркетинг Маркетинг 4

Комплексна
Денна та заочна ф.н.

ПрАТ «Одесавинпром»
ТОВ «Сільпо-ФУД»
ФОП НОВИЦЬКИЙ ІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧ («Піон Бутік»)
ФОП ДЕМЧЕНКО КАТЕРИНА ПЕТРІВНА

(перукарня «Катрін»)

ТОВ «ІТКАПІТАЛ»
ФОП СІДІС СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ
ТОВ «СТРІЛЕЦЬ»
ТОВ «Агросвіт ТД»
ФОП ГЛЄБОВ ДЕНИС ІВАНОВИЧ
ТОВ «ITIC КАФЕ»
ФОП НІКУЛІНА АННА МИХАЙЛІВНА (салон краси «Ух-ты»)
ТОВ «ГОРМОЛЗАВОД»
АТ «КОБЛЕВО»
ФОП ВИПОВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА (Кав’ярня MY KAVA)
ФОП ЩУЧКО ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА (Агенство нерухомості Ірини Щучко)
ФОП КАЩІ ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
ПРАТ «ОДЕСЬКИЙ КОНЬЯЧНИЙ ЗАВОД»
ФОП ЧАБАН КОСТЯНТИН ІГОРОВИЧ
ФОП НЕЧИПАЙЛО ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА (Гостинний двір «Галіан»)
ФОП ГЕРАСІЧКІНА АНАСТАСІЯ ВАЛЕРІЇВНА (Салон краси «Merry One»)
ФОП ГОЛАБУРДА ІГОР АДАМОВИЧ (Нова пошта)
ФОП СТАКОВСЬКИЙ МИКИТА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ТОВ «АЛКОЛАЙН»
075 Маркетинг Маркетинг 2 Дослідницька ТОВ «СМАЙЛ+»
ФОП БІЧЕВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ (Будівельна компанія)
ТОВ «КРИВООЗЕРСЬКА ХСФ»
ТОВ «УКРЕЛЕВАТОР-ПРОМ»
ТОВ «СІЛЬПО-ФУД»
ТОВ «ПОСЕЙДОН ГРУПП»
ФОП НЕЧИПАЙЛО ІГОР БОРИСОВИЧ (Гостинний двір «Галіан»)
ТОВ «ТОАЛ»
ФОП АЛЬ-ВАТАР АХМЕД МОХАМЕД (консультування з питань комерційної діяльності й керування)
ПРАТ «ОДЕСАВИНПРОМ»
ФОП ПРОСЯНЮК АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
(кафе швидкого харчування «Tic Tok Burger»)
ТОВ «ГОРМОЛЗАВОД»
ФОП ГАРАГАШ ЛАРИСА МАРКІВНА (ріелторське агенство «Новий дім»)