Лекція провідного фахівця, керівника відділом маркетингу ТОВ “Алколайн “

23 квітня 2024 року на кафедрі МАРКЕТИНГУ ПІДПРИЄМНИЦТВА І ТОРГІВЛІ відбулась Лекція провідного фахівця, керівника відділом маркетингу ТОВ “Алколайн ” Красиленко Надії Сергіївни на тему: “ТОВ “Алколайн ” та міжнародна виставкова діяльність”. ALKOLINE-українська виробничо-дистриб’юторська компанія, що спеціалізується на виробництві та продажі алкогольних напоїв. Саме з такого повідомлення розпочала свою лекцію Красиленко Надія Сергіївна і зазначила що “ALKOLINE ” гідно представляє Україну на міжнародних виставках серед інших виробників алкогольних напоїв! Приємним є те що наша здобувачка, СВО магістр Кривоножко Ксенія молодший бренд-менеджер ТОВ Алколайн, працює на даному підприємстві і успішно використовує вміння і навички отриманні під час навчання 075 спеціальності безпосередньо в компанії. До лекції приєднались викладачі кафедри та здобувачі різних курсів. Цікава та пізнавальна інформація викликала у присутніх безліч запитань, що говорить про наступне – далі буде!

photo_2024-04-23_12-10-15 (2) 9Снимок 8Снимок Снимок photo_2024-04-23_12-10-16 photo_2024-04-23_12-10-15