Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science-2019″

Цього року вже вдруге  на базі ОНАХТ пройшов  Міжнародний конкурс студентських наукових робіт Black Sea Science.

Всього у Black Sea Science 2019 за напрямом «економіка та управління» прийняло участь 53 роботи, 13 з яких стали переможцями. 20 робіт прислані від наших закордонних партнерів: Барановичеський державний університет, State Agrarian University of Moldova (Республіка Молдова), Комратський державний університет (Республіка Молдова), Молдавський державний університет (Республіка Молдова), Західно-Казахстанський аграрно-технічний університет імені Жангір хана (Республіка Казахстан), Киргизський національний аграрний університет ім. К. Скрябіна (Республіка Киргизія) та Гомельський державний технічний університет ім. П. О. Сухого, Могилевській державний університет продовольства, ДУ ВПО «Білорусько – Російський університет» (Республіка Білорусь), Institute of Law, Administration and Economics of the Pedagogical University of Krakow (Poland), Academy of Economic Studies of Moldova (Республіка Молдова).

13.03.19 завершилося визначення переможців за напрямом «економіка та управління» презентаціями  13 переможців. Всі призери конкурсу доповідали свої здобутки виключно англійською мовою. Цікаві та неординарні виступи підтвердили об’єктивність результатів рецензування. До фінальних доповідей дійшли студенти таких ЗВО, як Гомельський державний технічний університет ім. П. О. Сухого, Могилевській державний університет продовольства, ДУ ВПО «Білорусько – Російський університет» (Республіка Білорусь), Institute of Law, Administration and Economics of the Pedagogical University of Krakow (Poland), Academy of Economic Studies of Moldova (Республіка Молдова) та українських ЗВО: Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, Харківський державний університет харчування і торгівлі, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Проект  Струц Єлизавети “Event marketing as a tool for promotion of territories (on the example of Aktovsky Canyon)” (керівник – ст. викл. Брайко М.Г.)  набрав 90 балів та за результатами публічного захисту   зайняв перше місце за напрямом «економіка та управління».

Диплом Лізи Егоров і ми