Онлайн зустріч зі спеціалістом галузі Ткачем Анатолієм Володимировичем – менеджером будівельного проекту компанії «ВодаЛенд»

20 березня 2023 року в 11.30 проведено відкриту онлайн лекцію зі спеціалістом з галузі Ткачем Анатолієм Володимировичем – менеджером будівельного проекту компанії «ВодаЛенд» на тему «Управління проектами та ризиками у маркетингу» організованою представниками кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування ОНТУ.

1680537575933 1680540109492

Анатолій Володимирович висвітлив проект компанії над яким працює , коротко розповів про компанію, саме зауважив : «VODALAND – торгово-інжинірингова компанія, що працює у сфері збору, очищення, відведення води, інженерного облаштування та благоустрою території. Ми представлені в 7 країнах світу.

Вже більше 20 років ми забезпечуємо наших клієнтів якісною продукцією та зразковим обслуговуванням. Ми виготовляємо власну продукцію. Наш асортимент товарів – це оптимальне поєднання надійності та точності».

1680537575984 4

Велику частину приділив увагу студентам щодо управління проектами та ризиками у маркетингу, де відзначив: «Управління проєктами відіграє значну роль у компаніях, що виробляють продукти або надають послуги у різних сферах. Маркетинг — не виключення. Тут рroject-менеджмент забезпечує маркетинговим командам структуроване планування, моніторинг стану проєктів та їхнє вчасне виконання».

На онлайн зустрічі були присутні 18 учасників, із них викладачі, науковці ОНТУ.