Участь у Всеукраїнській конференції завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжних дисциплін

Спільнота українських науковців-маркетологів є досить дружною. Вже десятий рік поспіль у Києві відбуваються зустрічі у формі Всеукраїнської конференції завідувачів кафедр маркетингу, реклами та суміжних дисциплін. Організаторами конференцій виступають КНТЕУ та Спілка рекламістів України, партнерами – Українська асоціація маркетингу та провідні маркетингові компанії і рекламні агенції України.

МІCІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ – подальший розвиток системи підготовки кадрів для маркетингу та реклами в Україні на базі об’єднання зусиль працівників сфери освіти, наукової та професійної громадськості, неурядових організацій, національного бізнесу.

ОСНОВНА МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ – започаткувати формування додаткових механізмів, що дозволять досягти якісно вищого рівня підготовки кадрів для сфери маркетингу та реклами, що відповідатимуть сучасним вимогам національної української економіки та викликам, що виникають в умовах глобалізації.

Представники кафедри МПіТ (зав.каф. Лагодієнко В.В., доц. Голубьонкова О.О.) обов’язково беруть участь у даній конференції, тому що це дозволяє дослідити передовий досвід та поділитися своїми напрацюваннями, отримати відповіді на ключові питання стосовно найкращих методів підготовки маркетологів, відповідності стандартам та запитам ринку тощо.

З нетерпінням чекаємо на чергову конференцію восени 2021 року!