UX/UI дизайн та розробка сайтів

АНОТАЦІЯ ОСВІТНЬОГО КОМПОНЕНТУ

Навчальна дисципліна «UX/UI ДИЗАЙН ТА РОЗРОБКА САЙТІВ» покликана допомогти студенту в опануванні, в контексті сучасних досягнень теорії та інструментів, які використовуються при розробці дизайну будь-яких графічних об’єктів, в тому числі інтерфейсів додатків і сайтів, а також практичних методів розробки цих інтерфейсів. Структура курсу побудована таким чином, щоб максимально підготувати студентів до реальних задач, тому в ньому розглядаються сучасні підходи до розробки, а також враховуються актуальні тренди. Мета UX/UI дизайну та розробки сайтів полягає у формуванні теоретичної бази знань щодо проектування інтерфейсів, де однаково важливо як зручність їх використання, так і зовнішній вигляд, та закріплення отриманих знань на практиці.

МЕТА ОСВІТНЬОГО КОМПОНЕНТУ

Метою освітнього компоненту є формування у здобувачів комплексного розуміння та практичного опанування основ веб-розробки, включаючи дизайн та програмування, що відповідає сучасним вимогам конкурентоспроможності.

Силабус: UX/UI дизайн та розробка сайтів 2023