Відкрита лекція на тему: “Корпоративна культура та етика в системі електронної торгівлі”

Fotoram.io (1)

07 листопада 2019 року у рамках діяльності Інституту культури кондидатом економічних наук, старшим викладачем кафедри Маркетингу, підприємництва і торгівлі була проведена відкрита лекція на тему: “Корпоративна культура та етика в системі електронної торгівлі”.

Лекція супроводжувалась цікавим та змістовним презентаційним матеріалом, що дозволило лекторові ґрунтовно висвітлити тему заняття і виявити інтерес з боку студентів.

На відкритій лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри, представники інших кафедр та деканату факультету менеджменту, маркетингу і логістики. Заняття було проведене на високому рівні й одержало схвальні відгуки від присутніх.