Відкрита лекція “Управління юридичними ризиками в бізнесі”

7 жовтня 2021 року в 11.30 пройшла зустріч в форматі онлайн-конференції на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі зі спеціалістом галузі Директором юридичного департаменту «Група компаній Центр» Домінгесом Віктором Мауровичом з відкритою лекцією на тему: «Управління юридичними ризиками в бізнесі».

Під час зустрічі Віктор Маурович поділився  дуже важливою та цінною інформацією, що на сьогодні вкрай було корисно почути здобувачам вищої освіти .

Крім того зазначив, що у нинішньому економічному середовищі, що постійно змінюється, бурхливими темпами трансформуються ринкові відносини, а значить, виникає нечіткість і непевність щодо отримання очікуваного кінцевого результату; отже, зростає ризик, тобто небезпека невдачі, непередбачених втрат. Особливо це притаманне початковим стадіям освоєння підприємництва.

Всі знання які сьогодні Ви отримуєте, зауважив Віктор Маурович, обов’язково Вам знадобляться та будуть в нагоді в майбутній професії.

На зустріч завітали 30 учасників із них здобувачі вищої освіти та науковці закладу.

photo_2021-10-07_11-46-36
photo_2021-10-07_12-07-54 photo_2021-10-07_12-06-20