Практика

Всім відомо, що студентське життя не обмежується одними лекціями. Щоб закріпити отримані знання, студенту необхідно отримати і практичний досвід роботи.

Кафедра Маркетингу, підприємництва і торгівлі заключила з підприємствами, установами та організаціями довгострокові угоди про співпрацю, в яких пeредбачається надання можливості проходження практик студентами (детальніше – договори про співробітництво).

Бази практики приймають студентів згідно з календарним планом та призначають кваліфікованих спеціалістів для безпосереднього керівництва практикою студентів із кола досвідчених співробітників.

Талановиті маркетологи на екскурсії в Сільпо!

photo_2024-12-11_14-03-28 photo_2024-12-11_12-41-16 photo_2024-12-11_12-41-12

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках укладeних угод між ОНТУ та базами для проведення практик студенти бакалаврату та магістратури кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі проходять такі види практик:

  • навчальна практика (перший курс бакалаврату, денна й заочна форми навчання);
  • комплексна практика за фахом (четвертий курс бакалаврату, денна й заочна форми навчання);
  • дослідницька практика (другий рік магістратури, денна й заочна форми навчання).

Всі види практик студенти проходять у провідних установах, що мають підрозділи, які займаються видами діяльності, які відповідають спеціальності 075.

Практика студентів передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного достатнього обсягу практичних знань і умінь відповідно до кваліфікаційного рівня «Бакалавр» або «Магістр».

Метою практичної підготовки є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них на базі одержаних в ОНТУ знань, професійних умінь та навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних ринкових і виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Студенти проходять практику у передових державних організаціях, комерційних структурах, таких як: ПрАТ «Одесавинпром», ТОВ «Сільпо-ФУД», ПрАТ «Одеський коньячний завод», ТОВ «ВІНТРЕСТ», ТОВ «Гормолзавод», ТОВ «Алколайн», агентство онлайн-реклами «4Limes», ТОВ «ЄВРОДРІНК-С», ФОП Легенченко І. В. (агенція інтернет-маркетингу «DMark»), МПП «МАРКОМ» та інші. Що стосується перспективи працевлаштування близько 70% студентів старших курсів залишаються працювати в організаціях, де проходили стажування.

Також наші студенти мають можливість проходити міжнародну практику. Міжнародна практика – це знайомство з сучасними підприємствами і організаціями, отримання досвіду, який потім стане в нагоді для розвитку власного бізнесу, або дозволить влаштуватися на роботу на сучасне підприємство як в Україні так і за кордоном.

Так, наприклад студентка магістр Брайко Влада пройшла міжнародне стажування у Португалії за програмою «Еразмус+» в одному з провідних вищих навчальних закладів Португалії (детальніше – міжнародне стажування у Португалії).

photo_2021-07-02_12-19-09 photo_2022-12-10_00-54-49 (2) photo_2022-12-10_00-54-49 photo_2022-12-10_00-54-50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

photo_2022-12-10_00-54-49 (3) photo_2022-12-10_00-54-49 (4) photo_2022-12-10_00-54-50 (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти магістри Струц Єлизавета та Фещук Людмила проходили практику в ФОП Струнін Ю.О. (агентство онлайн-реклами «4Limes»). В ході стажування вони займалися вивченням комплексних рішень, щодо просування бізнесу в Інтернеті.

Студентка Мальчева спеціальності Маркетинг в період літніх канікул проходила міжнародну практику в Німеччині на підприємстві «Saterplant GmbH», яке знаходитися на світовому ринку з 1975 року та отримала корисний досвід для себе як для майбутнього маркетолога, адже могла спостерігати як і сам менеджмент компанії, тобто організацію всього виробничого і збутового процесу, так і маркетинг, організацію рекламної діяльності та елементів реклами на підприємстві (детальніше).

 

Студентки Войчишенко Я., Генчу Є., Оніщенко О., Пікінер Н., Костенюк А. проходили практику в Німеччині на підприємстві «Pilzland». Вони побачили, як працюють заводи в іншій країні, мали змогу практикувати німецьку мову, тому що вона так легко давалась під час спілкування, пізнали культуру Німеччини, подорожували і побачили, яка це розвинена країна, котра йде в ногу з часом (детальніше).

IMG-5137