Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа»

Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа».

9 травня 2024 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» проведено ІІ етап конкурсу наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа». Конкурс проходив у рамках реалізації проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT).
Вітаємо Владиславу Брайко, здобувачку 1 курсу СВО “магістр” спеціальності 075 “Маркетинг”, з перемогою на конкурсі та дипломом 1 ступеню за наукову роботу “Стратегія розвитку культурних та креативних індустрій Петропавлівської ОТГ”, наукові керівники – доц. Голубьонкова Олена Олексіївна та ст.викл. Брайко Марина Герольдівна.
 image Скриншот-09-05-2024 07_54_41 Владислава Брайко