Методика викладання у закладах вищої освіти

АНОТАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

У сучасних умовах інноваційна складова будь-якої діяльності стає головним чинником її успішності, тому навчання та підвищення кваліфікації учасників цієї діяльності сьогодні є однією з важливих функцій майбутніх керівників. Педагогічна компетентність необхідна майбутнім фахівцям також у зв’язку з тим, що вони повинні нести свій позитивний підприємницький досвід і до студентських аудиторій. Формуванню таких викладацьких компетенцій сприяє вивчення студентами-майбутніми керівниками дисципліни «Методика викладання у закладах вищої освіти».

.

МЕТА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

Мета вивчення дисципліни «Методика викладання у закладах вищої освіти» – надання студентам магістратури цілісної і логічно-послідовної системи знань про дидактику підготовки кадрів вищої кваліфікації, розкриття концепції, основи теорії, методики і методології викладання дисциплін у системі, основ методології, теорії та інноваційної методики викладання навчальних дисциплін у системі університетської освіти.

Силабус: Методика викладання у закладах вищої освіти
Робоча програма: Методика викладання у закладах вищої освіти