Студентська науково-практична конференція

Університет – це цікаве студентське життя, це навчання та наукові дослідження. В ОНТУ студенти активно залучені до актуальних наукових досліджень вже з першого курсу: наукові гуртки, командні проєкти, особисті дослідження, конференції.

Свідченням цього стали наукові доповіді, презентовані нашими студентами 28-го березня на Студентській науково-практичній конференції, що було проведено на базі ОНТУ.

На секції кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі наші молоді науковці презентували перші наукові результати, пов’язані з маркетинговими дослідженнями виноробної, харчової галузей, ділилися результатами аналізу діяльності провідних компаній України, салонів краси, кав’ярень, бутіків жіночого одягу та ін.

photo_2023-03-30_10-00-33

 

photo_2023-03-28_15-38-24 photo_2023-03-29_18-28-48

До нас також приєдналися студенти та викладачі Одеського технічного  фахового коледжу ОНТУ, які представили доповідь на тему «Маркетингові аспекти асортиментної структури дитячих зубних паст, що надходять на вітчизняний ринок».

На засіданні були присутні викладачі кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі, які високо оцінили роботи студентів та побажали їм не зупинятися на досягнутому і продовжувати наукові пошуки.

Світ маркетингу дуже захоплюючий і цікавий, тому попереду на наших талановитих студентів чекає чимало яскравих відкриттів!