10-річний ювілей кафедри Маркетингу, підприємництва і торгівлі

Кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі відсвяткувала 10-річний ювілей

«Маркетинг – це круто!» – саме під таким лозунгом пройшов 10-річний ювілей кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеського національного технологічного університету. Це свято очікували з особливим нетерпінням, адже воно стало добрим приводом зібратися разом у дружньому колі викладачів і студентів, щоб поділитися приємними спогадами, нарешті побачити один одного поза межами віртуального простору, і подарувати один одному гарний настрій.

У цей день колектив викладачів і студентів кафедри приймали численні привітання від адміністрації ОНТУ, деканату факультету менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування, студентів та викладачів інших закладів вищої освіти України, з якими наші освітяни підтримують активну співпрацю. Особливими нашими гостями стали студенти 1, 2, 3 та 4 курсів кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі ОНТУ. На жаль, війна розкидала наших викладачів та студентів по різним ку- точкам країни та світу. Щоб бути у цей день разом, захід був організований у подвійному форматі – онлайн та оффлайн. До онлайн зустрічі приєднались також студенти фахових коледжів, які є структурними підрозділами Одеського національного технологічного університету, адже для них цей захід є доброю нагодою познайомитися з професорсько-викладацьким складом кафедри, почути відгуки студентів про навчання, побачити досягнення здобувачів у професійному зростанні, і врешті-решт зробити правильний вибір ЗВО для отримання диплому про вищу освіту. Культурно-розважальна програма заходу захоплювала, адже студенти доклали максимум зусиль, аби продемонструвати свій креатив і гумор. На нашому святі навіть найсуворіший викладач не стримував усмішки і старанно аплодував нашим талантам. Адже це справді круто – врешті-решт бачити наших студентів поза межами екранів, спілкуватися з ними, бачити, на скільки вони стали дорослими. Головна мета нашого заходу виконана – ми подарували один одному гарний настрій, впевнилися, що у нас навчаються найталановитіші студенти, і зрозуміли, що у нас міцна команда, які знають, що маркетинг – це справді круто!

Ірина МУНТЯН,доцент кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі ОНТУ.

Снимок1Снимок