VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

19 квітня 2024 р. на кафедрі МАРКЕТИНГУ ПІДПРИЄМНИЦТВА І ТОРГІВЛІ в рамках VІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
«Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді» пройшло секційне засідання “Маркетингові аспекти соціально-економічного розвитку”. Студенти 075 спеціальності підготували доповіді з найактуальніших питань сьогодення та продемонстрували свій погляд молоді на проблеми маркетингу та економічного розвитку України! 16 доповідей здобувачів, жива дискусія різних поглядів, вміння донести свою думку, аргументувати проблематику та знайти заходи щодо вирішення цих задач, саме так студенти 075 спеціальності СВО “бакалавр” і “магістр” доводили що маркетинг це ціла економічна філософія для створення стратегічних ідей бізнесу України.

2Снимок 3Снимок 4Снимок 5Снимок 6Снимок 7Снимок